Biustonosze godne uwagi

Trudno wyobrazić sobie wygodne funkcjonowanie bez biustonosza. To właśnie stanik odpowiednio podtrzymuje biust oraz modelu jego, dzięki czemu korygowane są różne jego niedoskonałości. Prawdziwe staniki do zadań specjalnych to między innymi biustonosze powiększające biust, staniki skonstruowane tak, aby doskonale leżeć nawet pod bardzo wydekoltowanymi ubraniami. Na jakie inne modele warto zwrócić swoją uwagę w tym roku?

Cieliste bezszwowe biustonosze

Bardzo modne są cieliste biustonosze w różnych odcieniach kolorów nawiązujących do kolorystyki skóry, które wspólnie nazywane są z języka angielskiego nude. Taki biustonosz to doskonały wybór pod ubrania półtransparentne czy po prostu delikatnie prześwitujące, jak to bywa w przypadku nawet zwykłej lnianej lub jedwabnej białej koszuli. Takie staniki doskonale prezentują się też pod ubraniami bardzo dopasowanymi. Świetnie modelują biust i podtrzymują go,  faktycznie nie odznaczając się pod ubraniem. Zapewniają komfort oraz wyglądają naprawdę bardzo elegancko.

Biustonosze gorsetowe

Kolejna bardzo ciekawa propozycja to biustonosze zdecydowanie bardziej zabudowane, które jednocześnie również dedykowane są do zakładania pod ubrania półprzeźroczyste i transparentne. To bardzo ozdobne koronkowe biustonosze gorsetowe, które stworzone są po to,  by po prostu wyeksponować je w subtelny sposób pod ubraniem. Najlepiej prezentują się na raczej drobnych piersiach, wtedy połączenie bielizny oraz prześwitującej bluzki i po prostu nie wygląda wulgarnie.