Buty Nike SB - oldschool i elegancja w jednym

Buty Nike SB – oldschool i elegancja w jednym

Buty Nike SB skierowane były początkowo do skaterów i stał się podstawowym produktem marki Nike w dziale dla osób jeżdżących na deskorolce. Od samego początku buty Nike SB doskonale łączyły w sobie oldschoolowy styl bufiastych, wygodnych i ochronnych butów, jednocześnie oferując pewną responsywność. Jest to idealne połączenie solidnych, grubych, ale jednocześnie cienkich i wygodnych butów, które odpowiednio chronią stopy oraz palce, niezależnie od tego w jakich warunkach są noszone. 

Buty Nike SB – wygodne i w dobrej cenie 

Buty Nike SB to doskonały wybór na każdą kieszeń, a w dodatku jest to gwarancja stylu i wysokiej jakości buta. Modele SB zawierają dodatkowe ochraniacze na palce i pięty oraz grubą podeszwę, co sprawdzi się między innymi podczas sportów takich jak skateboarding. Dużą zaletą butów Nike jest to, że są bardzo stylowe, większość modeli sprawia wrażenie ponadczasowych. Buty od dekad odnoszą bardzo duży sukces na rynku. Ich wygląd niewiele zmienił się od pierwowzoru. Każdy kolejny model ulepszany jest jednak o niewielkie elementy, które tylko zwiększą komfort dla ich posiadaczy. Buty Nike SB stały się podstawowym elementem garderoby dla wszystkich skaterów, ale również dla influenserów. 

buty nike sb białe

Popularne modele butów Nike SB: 

  • Nike SB Dunk 
  • Nike SB Charge 
  • NIke SB Zoom Stefan Janosik 
  • Nike SB Blazers 
  • Nike SB Alleyoop 
  • Nike SB Nyjah Free 1 &2 
  • Nike SB Shane 

Modele SB od Nike są zdecydowanie modelem, który pasuje idealnie do każdego outfitu. Ich oldschoolowy styl sprawi, że dobrze prezentuje się w zestawie z dresem, ale również są doskonałym przełamaniem do bardziej eleganckiej stylizacji.