bluzka girl power

Dobierz bluzki na jesień do swojego typu kolorystycznego

Każdy z nas należy do pewnego typu kolorystycznego. Wiele osób sądzi, że wiąże się to z tym, że pewnych kolorów nie można nosić. Jest to po części prawda, choć nie chodzi o sam kolor podstawowy, ale o odcień. Jakie zatem damskie bluzki na jesień powinny wybierać blondynki, a jakie brunetki?

Bluzki damskie idealne dla blondynek

Blondynki mają z reguły bardzo subtelną urodę, która wymaga podkreślenia. Można to zrobić zarówno stawiając na kontrast, jak i dopełnienie, czyli intensywne lub pastelowe barwy. Te drugie są bezpiecznym wyborem zwłaszcza, jeśli wybierze się bluzki damskie w kolorze mięty, pudrowego różu czy wanilii. Jeśli chodzi o intensywną kolorystykę to blondynki doskonale wyglądają w eleganckim granacie.

Bluzki damskie na zimę dla szatynek i brunetek

Szatynki mają nieco bardziej wyrazistą urodę od blondynek, stąd mogą sobie pozwolić na kolory, w którym blondynkom niekoniecznie do twarzy. Są to przede wszystkim odcienie butelkowej zieleni czy też musztardowej żółci, czyli typowo jesienno-zimowe barwy. Takie bluzki damskie Yups będą wyglądać na nich doskonale. Brunetki mają największy wybór. Mogą postawić na mocny kolor bądź bardziej pastelowy, odpowiednio podkreślając bądź tonując swoją wyrazistą urodę. Z modnych kolorów mogą wybrać bluzki damskie na zimę w kolorach magenty, a d także eleganckie bordo.