Guess – popularna marka amerykańska

Guess jest to amerykańska marka, która zajmuje się produkcją odzieży, biżuterii, perfum oraz butów. Firma rozpoczęła swoją działalność w 1981 roku. Kiedy Georges Marciano i jego bracia byli znacznie młodsi, otworzyli serię sklepów we Francji pod nazwą MGA przed uruchomieniem Guess w Ameryce. 

Ciekawostki o marce Guess 

Założyciel Georges Marciano i jego bracia przenieśli się do Los Angeles w 1981 roku i otworzyli pierwszy sklep w ekskluzywnej dzielnicy Beverly Hills. Georges wymyślił nazwę firmy po przejechaniu obok billboardu McDonald’s. W ciągu zaledwie jednego roku sprzedaż w sklepie Bloomingdale’s i Guess’s Beverly Hills osiągnęła 6 milionów dolarów. Wiele znanych modelek reklamowało tą firmę. Wyróżnić można na przykład: Kate Upton, Claudia Schiffer, Valeria Mazza, Anna Nicole Smith, Julia Lescova, Eva Herzigova,i Laetitia Casta. Modelki te uwielbiają buty Guess, ponieważ są one bardzo komfortowe i wygodne. 

źródło zdjęcia: https://mayoutway.com/buty-guess

Marka Guess produkuje fantastyczne buty 

Buty Guess od wielu lat cieszą się ogromną popularnością. Firma zajęła się produkcją nie tylko butów sportowych, ale również szpilek, sandałów oraz kozaków. Wybór jest naprawdę ogromny, więc każda osoba znajdzie odpowiednie buty, które będą dostosowane do indywidualnych potrzeb. Obuwie można znaleźć w sklepach stacjonarnych lub zamówić przez Internet. Czasami można trafić na różnego rodzaju promocje, dzięki czemu dana osoba zaoszczędzi sporo pieniędzy. Warto także wspomnieć o tym, że buty są wykonane z bardzo solidnych i trwałych materiałów.