Jak dobrać bieliznę do figury?

Bielizna musi być piękna, wygodna i różnorodna. Chcemy się w niej czuć atrakcyjne, ale marzymy też o komforcie. Jak dobrać bieliznę do figury, by spełniała te wszystkie warunki?

Figi

Są najpopularniejsze i najbardziej je lubimy. Dlaczego? Pasują do większości typów sylwetek. Występują w przeróżnych wariantach. Znajdziemy figi sportowe, w stonowanych, cielistych kolorach, bądź kolorowe i wesołe. Występują też jako majtki koronkowe. Jak widać jest w czym wybierać i potrafimy to docenić. A jak by tego było mało wydłużają optycznie nogi/ czego można chcieć więcej?

Szorty

Znajdują się kompletnie na drugim biegunie estetyki. Wygodne, sportowe, uwielbiane przez kobiety do spodni, gdyż nie odznaczają się pod materiałem. Mają jeszcze tę zaletę, że zatuszują szerokie biodra i przykryją obwisłe pośladki.

Stringi

Od lat doceniane przez kobiety. Oczywiście każda z nas wie dlaczego. Niski stan, wąskie boki i odkryta część pośladków. Uwielbiają je kobiety jak i mężczyźni. Te eleganckie majtki koronkowe rozbudzają zmysły u mężczyzn i poprawiają samopoczucie kobietom.

Jednak jest duże niebezpieczeństwo w noszeniu stringów. Wymagają jędrnej, kształtnej pupy i wąskich bioder. Źle dobrane będą nieestetycznie wrzynać się w ciało, a to nie wygląda dobrze.

Szukając idealnej bielizny niestety musimy pamiętać o ograniczeniach naszej figury. Nie warto na siłę wciskać się w bieliznę, która świetnie wygląda na manekinie, a na nas będzie wyglądała nieelegancko. Nie poprawi to nam samopoczucia i będzie niewygodne. Przecież nie o tym marzymy szukając idealnej bielizny.