sweter damski

Jak łączyć swetry ze spódnicą?

Sweterki damskie to element garderoby, który musi obowiązkowo znaleźć się w szafie każdej modnej kobiety. Można nosić je do pracy, na spotkanie z przyjaciółmi czy na randkę. Jak stylizować swetry, by wyglądały elegancko i gustownie?

Do skórzanej spódnicy

Skórzana spódnica to elegancki element garderoby, który idealnie sprawdzi się w pracy. Tanie swetry damskie możemy nosić do bluzki koszulowej pozostawiając widoczny wyłącznie kołnierzyk. W takiej stylizacji dół bluzki chowamy do spódnicy.

Pozostawiając koszulę na zewnątrz warto dobierać sweterki damskie, które sięgają idealnie do talii. Wystająca koszula wygląda elegancki i gustownie.

sweter damski

Tanie swetry oversize również wyglądają elegancko w połączeniu ze skórzaną spódnicą. Wybierając spódnicę w brązowym kolorze oraz sweter damski w kolorze nude zyskamy najmodniejszy zestaw tego sezony. Dopełniając stylizacje warto wybrać kozaki na wygodnym słupku z lekko pomarszczoną cholewą. Oczywiście również w brązowym odcieniu.

Wełniana spódnica

Ciepła, wełniana spódnica midi to jedna z najciekawszych propozycji sezonu. Swetry damskie sklep internetowy to miejsce, gdzie kupimy idealnie pasujący sweter o grubym splocie. Taki zestaw będzie nie tylko elegancki, ale przede wszystkim bardzo ciepły.

Wybierając stylizację ze spódnicą wełnianą warto postawić na delikatny szary kolor. Sweterki damskie można dopasować w kolorze czarnym czy ciemniejszym szarym. Jest to połączenie klasyczne. Wybierając tanie swetry damskie w kolorze bordowym czy ciemnej zieleni zyskamy stylizację bardziej wyszukaną.