buty converse

Jak rozpoznać buty Converse?

Rozpoznanie oryginalnych butów Converse nie jest trudnym zadaniem. To obuwie jest cenione na rynku już od wielu lat. Lekkie trampki dają doskonałe dopasowanie do stopy i pełen komfort noszenia. Nie zapominajmy o tym, że conversy będą pasować do wielu stylizacji. Zazwyczaj sięgamy po nie w cieplejsze dni. To must have w szafie każdej kobiety i każdego mężczyzny. Jak rozpoznać oryginalne conversy? Czym cechują się te buty? O czym warto wiedzieć?

Oryginalne buty Converse

Producent stawia na charakterystyczne logo All Star, które jest umieszczone na pięciu i na języku buta. Literki są wyraźne, mają taką samą wielkość i wąską czcionkę. Jeśli chodzi o trampki z wysoką kostką, emblemat znajduje się również w okolicy kostki. Na nim nadrukowano napis „Converse All Star”. Jeśli brakuje jakiegoś elementu, obuwie nie jest oryginalne. W sklepie online SuperSklep.pl znajdziemy doskonałe jakościowo trampki Converse, co da nam pewność długiego użytkowania. Połączenie atrakcyjnej ceny z szerokim wyborem daje wiele możliwości. 

Cechy charakterystyczne conversów

Kolejna cecha butów Converse to linie na czubkach butów, które są wykonane równo i starannie. Jeśli z obuwia wystają nitki i widać, że trampki są klejone, wtedy nie są to buty oryginalne. Podeszwa jest tworzona z gumy i ma widoczne po boku wcięcie nici, w formie małej kropki.  Pamiętajmy o tym, że w okolicy rozmiaru buta znajduje się też logo firmy i wytłoczona gwiazdka. Nie ma sensu stawiać na podróbki, które szybko się zniszczą. Zakup w internetowym sklepie da nam wygodę.