Jakie figi damskie najczęściej mają panie w swoich szafach?

Figi majtki damskie to podstawowy asortyment w każdej kobiecej garderobie. Na rynku istnieje tak dużo różnorodnych modeli, że kobiety i to w każdym wieku naprawdę mają w czym wybierać. Jakie modele są najbardziej popularne?

Figi w zabawne wzory

Figi majtki damskie często występują w intensywnych kolorach oraz ciekawych wzorach. Dodatkowo, znajdują się na nich zabawne napisy, urocze dodatki typu kokardki, koronki itp. Taka bielizna zdecydowanie poprawia samopoczucie oraz sprawia, że dzień często staje się lepszy.

Seksowne majtki

Kto powiedział, że figi damskie nie mogą być kobiece? Mimo, iż często uważa się, że zasłaniające całą pupę majtki nie należą do zbytnio uwodzicielskich, to jednak jest w nich coś pociągającego mężczyzn. Ponadto, figi mogą być przezroczyste lub koronkowe co jeszcze bardziej podkreśla ich wyjątkowy styl. Za takie figi damskie warto wydać więcej. W dobrych sklepach z bielizną można kupić oryginalne, dobrze wykonane fig w granicach od 30 do 70 zł za sztukę.

Figi ciążowe

Panie w ciąży jeszcze bardziej powinny dbać o komfort i wygodę na co dzień. Bielizna, którą noszą musi być przewiewna, wykonana z najlepszych jakościowo materiałów oraz w żaden sposób nie powinna ograniczać ruchów. Producenci bielizny coraz częściej tworzą kolekcję specjalnie zadedykowaną dla kobiet w ciąży, która jest elegancka, unikatowa i wyjątkowa. W tym szczególnym okresie warto ją mieć w swojej garderobie.