klapki damskie z futerkiem

Klapki z futerkiem

Klapki z futerkiem królują w modzie już od jakiegoś czasu. Czym się wyróżniają? Skąd wzięła się taka moda?

Szeroki wybór

Wybór klapek z futerkiem jest bardzo szeroki – dostępne są różne kolory, wersje eleganckie, z futerkową wyściółką itp. Dodatkowo, klapki z futerkiem (sprawdź w sklepie online) są bardzo wygodne i doskonale dopasowują się do stóp. Stanowią wspaniałe urozmaicenie każdej stylizacji. 

Skąd moda na klapki z futerkiem?

W szybkim czasie klapki tego typu stały się hitem wśród wielu kobiet. Duży udział w tym miały marki tj. Gucci i Fenty, które jako pierwsze wylansowały takie obuwie. 

Ciekawy fason bez pięty zauroczył kobiety na całym świecie, pokochały je nawet celebrytki. Po jakimś czasie powstały klapki z puszkiem, które do dziś są uwielbiane. Warto zauważyć, że ten trend może zostać na rynku dosyć długo. To buty, których żadna kobieta nie ma chęci zdejmować! Są niezwykle wygodne, dodają kobiecości i stylu.

Nowoczesny styl

Dużym zainteresowaniem cieszą się klapki z futerkiem naturalnym, które zapewniają większy komfort podczas chodzenia. Naturalne futerko to najczęściej wełna owcza o ciekawych właściwościach. Futerko grzeje stopy w zimne dni i ochładza je latem. Warto więc podkreślić, że to buty odpowiednie na cały rok. Jeśli kobieta stawia na wygodę i miejską, luźną stylizację, z pewnością wybierze takie obuwie.

Klapki tego typu nie są drogą inwestycją, a dają wiele przyjemności i komfortu. Korzysta z nich coraz więcej kobiet, doceniając ich specyficzny wygląd i oryginalne właściwości. Dodatkowym plusem jest to, że można je nosić cały rok.