kurtki przejściowe damskie

Kultowa kurtka parka

Kurtki przejściowe damskie są niezastąpione w szafie. Bez nich nie wyobrażamy sobie wkroczenia w nowy sezon wiosenny. Po długiej zimie szukamy ubrań, które nadal będą ciepłe, ale wykonane będą z innego rodzaju materiałów (nie tak grubych, jak kurtki zimowe). W tym czasie idealnie sprawdzą się wszelkiego rodzaju kurtki przejściowe. Jednym z najczęściej wybieranych modeli przez Panie są kurtki parki, które od lat zajmują czołowe miejsce wśród najbardziej pożądanych i najmodniejszych modeli ubrań na wiosnę.

kurtki przejściowe damskieKurtki przejściowe damskie z parką na czele

Kurtki parki damskie, są modelem nieco krótszym od równie popularnych, tradycyjnych parek-płaszczy. Ten model zazwyczaj ma kaptur z futerkiem, który dodatkowo chroni nas przed mrozem i wiatrem. Modele z kapturem warto wybierać na okres przejściowy, kiedy to pogoda wciąż może nas jeszcze zaskoczyć swoim kapryśnym humorem, świetne kurtki znajdziesz już w taniej ofercie https://yups.pl/kurtki-przejsciowe. Typowe modele parek zazwyczaj są zwężane w talii, dzięki czemu nie tylko ładnie modelują sylwetkę, ale też zabezpieczają przed przedostawaniem się chłodu. Wśród najmodniejszych kolorów wymienia się oliwkowy, granatowy oraz szary.

Dla kogo kurtka parka?

Kurtki przejściowe typu parka, są niezwykle wdzięcznym modelem i pasują praktycznie każdej kobiecie. Dzięki możliwości regulacji w talii można je z łatwością dopasować do sylwetki, przez co też od razu możemy się wizualnie wyszczuplić. Parki pasują zarówno tym, którzy lubią styl sportowy, jak również można je połączyć z butami na obcasie i nadać im bardziej eleganckiego sznytu. Te krótsze (do połowy uda) z powodzeniem można nosić nawet na sukienki. Ten model daje nam wiec szerokie pole do stylizacji.