lato kobieta

Modne okulary przeciwsłoneczne

W czasie słonecznych dni okulary przeciwsłoneczne są niezbędne, bo zapewniają komfort widzenia i bezpieczeństwo podczas prowadzenia samochodu lub uprawiania sportu.

Modne okulary przeciwsłoneczne

Podobnie jak w poprzednich sezonach, także podczas nadchodzącego lata na topie będą okulary o dużych rozmiarach. W zasadzie pasują do każdej stylizacji. Szczególnie pięknie prezentują się jako dopełnienie zwiewnych sukienek i spódnic. Żółte, różowe, zielone i niebieskie bez problemu można dobrać do konkretnej kreacji. Podczas nadchodzącego lata kreatorzy mody zdecydowanie preferują różne odcienie soczewek w tonacji granatowej.

Kształt okularów też ma znaczenie

W nadchodzącym sezonie nadal będą królowały w sklepie deezee modele z poprzednich lat, a więc okulary oversize i z kultowego Matrixa. Dzięki temu okulary przeciwsłoneczne damskie można dostosować do każdego kształtu twarzy.

Te pierwsze charakteryzują się bardzo dużymi kształtami, które zakrywają znaczną część twarzy. Ten model przeznaczony jest dla osób, które chcą zachować pewną anonim ość i tajemniczość. Okulary oversize mogą mieć bardzo różny kształt. Najbardziej typowe są okulary w kształtach dużych prostokątów lub kół. Dla odważnych projektanci proponują okulary o asymetrycznych kształtach lub każdą soczewkę w innym kształcie.

Drugim obowiązującym trendem będą okulary wzorowane na Matrixie. Są zdecydowanie mniejsze, czarne soczewki w srebrnej lub złotej oprawce nadają twarzy zagadkowości oraz zachęcają do odkrywania przyszłości.

Niewątpliwym hitem nadchodzącego sezonu będą okulary kocie oczka w stylu retro. Ich charakterystyczną cechą jest owalny kształt zwężający się ku zewnętrznej stronie oraz różnokolorowe oprawki z cętkami. Ten typ okularów jest niezwykle kobiecy.