kangurka bluza damska

Sportowe bluzy damskie z naszywkami

Rozpinane bluzy damskie można znaleźć na wyposażeniu niemal każdej kobiecej szafy. Trudno się temu dziwić – bluzy takie są nie tylko wygodne i praktyczne, lecz także stosunkowo tanie. Wprawdzie nie nadają się na wszystkie okazje dnia codziennego, jednak trudno sobie bez nich wyobrazić np. weekendowy wypad pod namiot albo nocną imprezę w plenerze.

Sztuka urozmaicenia garderoby

Bluzy damskie z kapturem(np. takie https://yups.pl/bluzy) są dostępne w sklepach w rozmaitych rozmiarach i kolorach. Wiele z nich posiada nadruki konkretnych marek, bywają jednak również i takie, które nie noszą na sobie śladów żadnych ozdób. I właśnie tutaj pole do popisu zyskuje właścicielka ubrania: sama może zdecydować, jaki wybrać dla niego design. Z pomocą przyjdą jej choćby kolorowe naszywki do naprasowania.

Jeszcze dziesięć, piętnaście lat temu naszywki służyły – zgodnie ze swoją nazwą – do naszywania na określone sztuki odzieży. Dzisiaj popularniejszą metodą stało się ich naprasowywanie za pomocą żelazka. Cały zabieg trwa kilkanaście sekund, a rezultat jest niezwykle trwały. Trzeba tylko pamiętać, by po naprasowaniu naszywek na sportowe bluzy damskie odczekać przynajmniej 48 godzin przed ich pierwszym włożeniem; w innym wypadku świeżo naprasowane naszywki mogą odpaść od materiału.

Ozdoby na ubraniu kojarzą się głównie z wiekiem nastoletnim. Całkiem niesłusznie. Naszywki na bluzie z kapturem zawsze prezentują się bardzo oryginalnie.