Szorty kąpielowe – must have tego lata

Jak wybrać kąpielówki męskie, które będą modne na plaży w nadchodzącym sezonie? To pytanie zadaje sobie wielu panów, którzy chcą zabłysnąć na plażach w nadmorskich miejscowościach. Nie jest to wcale trudne zadanie. Wystarczy znać kilka wskazówek, którymi kierować się na zakupach, by kupić model, który będzie wpisywał się w aktualne trendy oraz który będzie pasował do swojego właściciela. 

Dobrze dobrany rozmiar

Kąpielówki męskie – https://intimiti.pl/kapielowki-meskie to taka część garderoby, która musi pasować do właściciela idealnie. Nie mogą być one ani za ciasne, ani za duże, gdyż wówczas nawet najbardziej modny model nie będzie prezentował się za dobrze. Oprócz samego rozmiaru, ważną kwestią jest także długość takich kąpielówek. Niektórzy panowie preferują kąpielówki, które są krótkie (jak bokserki), większość jednak wybiera wersję trochę dłuższą (np. do połowy uda). 

Modne wzory

Jak wybrać kąpielówki męskie spośród różnorodnego asortymentu, który jest w sklepach? Aktualnie, panowie powinni wybrać te kąpielówki o radosnych, intensywnych wzorach. Kąpielówki w palmy, pelikany, gwiazdki, kwiaty, zwierzęta, napisy, graffiti czy wzory z bajek są niezwykle modne i pasują każdemu mężczyźnie bez względu na wiek. Dobrze jest także wybrać wersję pozbawioną wszelkich dodatków typu kieszeni, rzepów czy ozdobnych sznurków i guzików. Zdecydowanie takie proste fasony są uniwersalne i ponadczasowe. Nie dodają sylwetce dodatkowych kilogramów oraz nie krępują ruchów podczas chodzenia. Plusem jest to, że można je kupić w wielu sklepach odzieżowych.