trampki dziecięce

Trampki dziecięce dla chłopców na wiosnę i lato

 Dla chłopców również jest duży wybór obuwia. Kupić można na stronie Pantofelek24 trampki dziecięce w kolorze czarnym, granatowym, niebieskim. Dostępne są w wielu rozmiarach, z motywami, gładkie, na rzepy, wiązane za pomocą sznurówek. Z pewnością każdy młody mężczyzna znajdzie dla siebie odpowiednie buty na wiosnę i lato.

Trampki dziecięce dla chłopców np. na boisko, do szkoły itd

trampki dziecięce

 Do gry w piłkę nożną sprawdzą się granatowe chłopięce sportowe. Mają one zielone fluorescencyjne elementy, solidną podeszwę, okrągły nosek, sznurowanie i rzepy. Chłopiec ubrać do nich może np. ciemnozielony komplet dresów, materiałowe luźne granatowe spodnie i zieloną bluzkę sportową, a na ciepłe dni krótkie czarne spodenki. Dla nieletniego mężczyzny odpowiednie także będą: dziecięce trampki z suwakami po bokach, antypoślizgową podeszwą, wysoką cholewą oraz bajkowymi motywami. Dzieci powinny być zadowolone również z: tenisówek wielokolorowych z miękkiego materiału, wiązanych butów sportowych w szarym lub granatowym kolorze i niskich trampek dziecięcych z antypoślizgową podeszwą.

Solidne trampki dziecięce dla chłopca np. na wycieczkę

 Jeżeli chłopiec szykuje się na wycieczkę np. klasową, to może włożyć wiązane buty sportowe w czarnym kolorze z białymi elementami. Obuwie ma usztywnione zapiętki, elastyczną podeszwę, klasyczne sznurowanie, dzięki temu można je dopasować do stopy. Ta para butów sprawdzi się do szarych spodni o prostym kroju i koszulce na krótki rękaw w tym samym kolorze lub stylizacji z motywem moro.