brazowe botki na koturnie

Z czym powinno się nosić botki na koturnie?

Botki na koturnie z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością. Z czym jednak najlepiej będzie prezentował się ten rodzaj butów?

Do jakich stylizacji pasują botki?

Botki na koturnie zdobyły serca kobiet z dwóch powodów. Nie tylko są wygodne, ale również ciepłe. Obuwie charakteryzuje się także ogromną liczbą możliwości w kwestii łączenia z wieloma stylizacjami.

Przedstawicielki płci pięknej mogą bez żadnego problemu połączyć botki na koturnie z jeansami rurkami, typu bootcut czy nawet spodniami cygaretkami. Panie muszą mieć także świadomość, że omawiany rodzaj butów świetnie będzie prezentował się w biznesowych stylizacjach.

Kobiety mogą spokojnie założyć nawet tanie botki na koturnie z prostym garniturem czy kostiumem. Oczywiście ponadczasowe jest zakładanie ciemnego obuwia do kryjących rajstop w kolorze butów. Botki na koturnie będą także doskonałym rozwiązaniem do spódnic.

Z czym zdecydowanie najlepiej będzie zestawić botki na koturnie?

Jak wiadomo botki na koturnie są dość masywne, dlatego będą akcentowały cały ubiór. Rekomendowane jest zatem zestawienie tego rodzaju butów z ascetycznym wełnianym płaszczem, który jest nie tylko skromny, ale również prosty. Przedstawicielka płci pięknej będzie mogła następnie bez żadnego problemu włożyć pod płaszcz prosty golf czy krótką spódniczkę.

Botki na koturnie będą także doskonale prezentowały się w połączeniu ze spódnicą w elegancką kratę. Pozostałe elementy w takiej stylizacji kobiety powinny być nie tylko proste, ale również mieć łagodne desenie.